DTpro.

DTpro. to usługi konsultacyjne skierowane na wsparcie innowacyjności danego przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji. Odbywa się to poprzez szereg kroków zgodnych z metodologią Design Thinking – pierwszym jest ustalenie celów projektu, następnie badanie potrzeb odbiorców, analiza wyników, opracowanie rozwiązań, które następnie przedstawiane są potencjalnym odbiorcom. Podczas całego procesu klient bierze aktywny udział w jego realizacji, dzięki czemu opracowane rozwiązania są optymalne z punktu widzenia technologiczności jak i efektywności kosztowej, a przede wszystkim odpowiadają na realne potrzeby użytkownika.

BIZNES 

Pomożemy Ci dostosować usługę lub produkt do potrzeb użytkowników, wyzwolimy w Twoim zespole nieoczekiwane pokłady kreatywności i pokażemy jak obniżać koszty wdrożeń. Zainteresowany?

EDUKACJA  

Tworzysz założenia do projektu? Może chcesz dostosować ofertę edukacyjną do potrzeb rynku? A może robisz coś więcej? Nie ważne, prawdopodobnie Design Thinking jest stworzone właśnie do tego!

INSTYTUCJE I NGO`s     

Design Thinking nazywany jest też „ludzką metodą”, ponieważ w samym centrum stawiamy zawsze dobro odbiorcy. Jeżeli i Tobie bliska jest ta zasada to podstawy DT już masz – my pomożemy Ci zrobić resztę!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się!

Nie gryzę :-)

Łukasz Misiak

tel. 733 143 122 misiak@dtworkspace.pl